HC Spartak Polička - HC Litomyšl 3:4

30.11.2017 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

Ilustrační fotografie Ilustrační fotografie

18. kolo, středa 29.11.2017, 18:30

3:4 [0:1, 3:0, 0:3]
HC Polička vs. HC Litomyšl

Třetiny: 0:1, 3:0, 0:3
Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0.


HC Polička: Filip Augustin, Jaroslav Štěrba, Jonáš Dvořák, Josef Hejtmánek, Michal Kabelka, Štěpán Švanda, Vratislav Vápeník - David Hejtmánek, Filip Švejda, Jan Boháček, Jaroslav Martinů, Libor Boháček, Michal Zobač


Podrobnosti o utkání.

Branky:Augustin,Hejtmánek D.,Boháček L.

As.:Krajíček,Martinů,Hejtmánek J.,Zobač


 Svitavský deník 

Úvodní část přinesla nezajímavý hokej, mimo Müllerovy rány do  růžku (0:1) nebylo k vidění snad nic, co by stálo za zmínku. Ve druhé  třetině hosté vyklidili led a jejich laxní přístup soupeř zužitkoval. Augustin  nenápadnou střelou srovnal, následně zavěsil D. Hejtmánek a když L. Boháček  využil dorážkou přesilovku, bylo to 3:1. Jenže hned v nástupu do poslední  části Skoumal lacino snížil a hosté se přece jen vyburcovali k vyššímu  tempu. To zúročili ve vyrovnání z hole jednoho z nových mužů  v sestavě Hrocha, aby o pár desítek sekund později potrestal hrubku  domácích v obranném pásmu Budina a dokonal druhý obrat v zápase,  tentokrát definitivní.„První třetina od nás byla žalostná, druhá nám vyšla  lépe, zlepšili jsme bruslení, prosadili se střelecky. V kabině jsem  apeloval na kluky, aby si dali záležet na začátku třetí části a dopadlo to tak,  že jsme po půlminutě zbytečně inkasovali. To byl zlom. Vzápětí jsme nevyužili  obrovskou gólovku, potom se dopustili dalších chyb, což vyvrcholilo před  čtvrtým gólem, kdy jsme doslova odevzdali puk Pilavkovi. Tohle se nemůže  stávat. Soupeř na tom byl technicky i bruslařky asi lépe než náš mladý  tým, ale mrzí mě, že jsme mu minimálně dva góly sami hloupě darovali,“ zamýšlel  se nad porážkou poličský kouč Miloš Grubhoffer.
  „Nastoupili jsme v dobrém tempu, ale to nám  vydrželo pouze prvních pět minut. Jinak byly první dvě třetiny tragické.  Nakonec nám ale zlepšený výkon v té poslední zajistil tři body,“ glosoval  trenér Litomyšle Jan Svatoš.