23.11.2017 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0.
Diváci: 200.

HC Polička: David Vašátko - Jaroslav Štěrba, Jonáš Dvořák, Josef Hejtmánek, Michal Lidmila, Ondřej Nunvář, Vratislav Vápeník - David Hejtmánek, Filip Švejda, Jan Boháček, Michal Zobač, Tomáš Jindra, Libor Boháček

Podrobnosti o utkání.

V první třetině měli domácí více ze hry,častěji se hrálo před naší brankou.Obrana včele s výborně chytajícím Vašátkem držela čisté konto.Peška v domácí brance nedokázali překonatDvořák,Hejtmánek D.,Lidmila a ani Jindra z nařízeného trestné střílení v poslední minutě.Trest přišel vzápětí-půl minuty před koncem třetiny se prosadil Dvořák a Chotěboř šla do kabin s jednobrankvým náskokem. Ve druhé části se obraz hry nezměnil,domácí si vytvářeli jednu šanci za druhou,ale na Vašátka vyzrál pouze Málek ve 27.minutě.Naše střelce vychytal Hamarič,který do druhé třetiny nastoupil za Peška.V poslední části tlak domácích narůstal.Vašátko předvedl několik skvělých zákroků.Střelu Vápeníka po přihrávce J.Boháčka domácí obrana zablokovala,šanci L.Boháčka zlikvidoval Hamarič.Ve 47.minutě zvýšili domácí na 3:0.V 53. ujel Lidmila,ale jeho střela skončila na tyči.Čtvrtou branku vsítil v 55.minutě Bušek a o minutu později střílí pátou Mašek.V 58.minutě se ocitl ve výborné pozici Jindra - proti Hamaričovi neuspěl.