2.3.2022 | A-TÝM | Autor: Pavel Navrátil

HC Polička vs. HC Náchod

Třetiny: 1:0, 1:0, 5:1
Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.
Diváci: 159.

Semifinálová série vyrovnána 1:1 O postupujícím do finále o pohár Vladimíra Martince rozhodne třetí utkání na ledě Náchoda

Branky: Martinů 2, Nečas, Macek, Šerejch, Krajíček, Boštík

As.: Kunstmüller 4, Šerejch 2, Prokopec 2, Boštík, Nečas, Martinů, Pazourek

Druhé semifinálové utkání o POHÁR V. MARTINCE bylo zahájeno minutou ticha k uctění památky zemřelého Ládi Hudce, který jako hlasatel působil dlouhá léta jak na zimním tak i fotbalovém stadionu.

Spartak se ve 4. minutě ujal vedení, ale do konce první části už žádná branka nepadla. Už to vypadalo, že za stavu 1:0 se půjde do kabin i po druhé třetině, ale Nečas těsně před sirénou zvýšil na 2:0. Zdálo se, že střelný prach si obě mužstva vystřílela v Náchodě. A když Náchod v 8. min 3 třetiny snížil na 2:1 nevypadalo to dobře. Jenže hned po vhazování Macek zvýšil na 3:1 a pak přišla " kanonáda " Spartaku. Od 54. do 58. minuty nasázel Náchodu 4 branky a bylo hotovo. Osmá branka která padla se sirénou rozhodčí neuznal, ale to už nezměnilo nic na tom, že ke třetímu rozhodujícímu utkání se jelo v neděli 6.3.2022.

Výbor oddílu HC SPARTAK POLIČKA oznámil divákům před začátkem utkání, že výtěžek ze vstupného poputuje na konto pro válčící Ukrajinu.

Vybrané vstupné a další příspěvky v celkové výši  7162,- Kč výbor oddílu SPARTAKU POLIČKA navýšil o částku 2838 kč a celkem jsme tedy odeslali 10000 kč na účet organizace Člověk v tísni - SOS UKRAJINA.